loading

Tadilat Dekorasyon

Tadilat Dekorasyon

Tadilat Dekorasyon

Tecrübeli, hızlı ve genç kadrosuyla  inşaat sektörünün en önemli alanlarındaki tüm gelişmeleri takip ederek kendimizi geliştirmeyi amaçladık. Pratik ve ekonomik çözümler üreterek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefledik. İnşaat ve dekorasyon alanında en çağdaş ve popüler çözümler sunmak için çaba sarf etmekteyiz.

Amacımız müşterilerimizden gelecek istekler doğrultusunda bilgi ve birikimlerimizi çağdaş ve en son teknolojileri kullanarak zamanında ve kaliteli projeler yöneterek başarılı olmaktır.

Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine kadar uzanan bir sürecin her aşamasında, konusunda uzman kadrosu yönetiminde, Zirve Tesisat her türlü konuda iyi bir bilgi ve tecrübe birikimine sahiptir.

“ İŞE BAŞLAMA”

  • İhtiyacınızı belirliyorsunuz ve sonra bize ulaşıyorsunuz.
  • Size en kısa zamanda ziyarete gelerek değişiklik yapılacak alanların bilgilerini alıyor ve isteklerinizi öğreniyoruz.
  • Röleve, proje ve tasarımlarımız, istekleriniz doğrultusunda dijital ortamda hazırlanıyor. Ve tadilat yapılacak yerin 3 boyutlu görüp değerlendirmeye almanızı sağlıyoruz.
  • Proje, son halini aldıktan sonra teklifimizi sunuyoruz. Fiyat teklifimiz tarafınızdan onaylandıktan hemen sonra, karşılıklı olarak sözleşmelerimizi imzalayıp, çalışmalarımızı hızlı bir şekilde başlatıyoruz.
  • Belirlenen süre sonunda projeniz teslim ediliyoruz.